אודות אסף קרשטיין - יועץ השקעות פרטי

  • בעל רישיון ייעוץ השקעות מטעם הרשות לניירות ערך.
  • בוגר תואר B.A. בכלכלה וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית.
  • בעבר שימש כיועץ השקעות ובנקאי פרטי של פלח הלקוחות האמידים ביותר של בנק דיסקונט.
  • מילא תפקידים של מנהל תיקי השקעות במספר בתי השקעות בשוק ההון.

אני מציע שירות של ייעוץ השקעות פרטי, מתוך אמונה כי הלקוח הישראלי זכאי לקבל ייעוץ פיננסי אישי והוגן, ברמה גבוהה יותר מהרמה מהמוצע כיום ע"י המערכת הפיננסית הקיימת.

מטרתי היא להעצים את הלקוח, לטפח אותו, ולסייע לו לבנות את עתידו הפיננסי באופן עקבי ולאורך זמן. אני מאמין כי איתנות פיננסית ועצמאות כלכלית מאפשרות ללקוחותי להגשים את חלומותיהם ואת שאיפותיהם.

האתגר הגדול ביותר שלי הוא לתווך בין העולם הפיננסי המורכב לבין הצרכן הפיננסי שלרוב חסר לו את הידע הנדרש על מנת לקבל את המוצר המתאים לו ביותר ובתנאים המשתלמים ביותר.

השירות שלי מלווה את הלקוח בכל החלטה או התלבטות פיננסית, ומוודא כי לצידו של הלקוח עומד תמיד יועץ פיננסי שתומך בו ומלווה אותו בהתנהלות מול המוסדות הפיננסיים.

הניסיון מלמד, שמעורבותו של יועץ חיצוני מחוללת פלאים ביחס שמקבל הלקוח וכן ביכולת שלו להקטין עלויות ולמקסם את התשואה מחסכונותיו.

אולם, מעל הכל, הליווי המקצועי שאני מציע מכוון את הלקוח ומנתב אותו לכיוון של בניה ושל התעצמות. במסגרת השירות אני שואף להעשיר את רמת הידע הפיננסי של הלקוחות המעוניינים בכך, ולהעניק להם את חווית הלקוח המושלמת.

אז, אם אתה רוצה לבנות את עתידך הכלכלי, אני מזמין אותך ליצור עמי קשר.

אין באמור לעיל משום תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו האישיים של כל אדם. הכותב ו/או מי מלקוחותיו עשויים להחזיק בני"ע המוזכרים בכתבה זו ועשוי להיות לו עניין אישי.